8 521 99777
8 691 80008

Orkaitė WHIRLPOOL AKP 786/NB

 • Orkaitė WHIRLPOOL AKP 786/NB kaina

Orkaitės WHIRLPOOL aprašymas

Whirlpool kaina

Orkaitė WHIRLPOOL AKP 786/NB

Orkaitė WHIRLPOOL AKP 786/NB kaina

Elektroninis valdymas, 9 funkcijos, LED ekranas, talpa 65 l, teleskopiniai bėgeliai ir pirštų antspaudų nepaliekantis paviršius!

Starto atidėjimas

Orkaitė WHIRLPOOL AKP 786/WH kaina

Jūs galite nustatyti, kad programa pradėtų veikti Jums reikiamu metu, pavyzdžiui, naktį, kai elektra pigesnė.

LED ekranas

Suteikia Jūsų orkaitei modernią išvaizdą.

Juoda spalva

Nuostabi spalva, atrodanti puikiai Jūsų virtuvėje.

Lengvai valomas vidus ir katalitinės sienelės

Skirtas lengvam Jūsų orkaitės valymui.

Orkaitės Whirlpool AKP 786 NB ypatybės:

 • Energijos klasė A
 • Elektrinis orkaitės tipas
 • 65 litrų talpa
 • Įspaudžiama valdymo reguliatoriai
 • 9 funkcijos
 • Elektroninis/mechaninis valdymas
 • Gaminimo pradžios atidėjimas (iki 23 val 59 min)
 • Katalitinės sienelės
 • Laikmatis
 • Orkaitės apšvietimas
 • LED ekranas

Orkaitės Whirlpool AKP 786 NB funkcijos:

 • Standartinis: Bet kokio patiekalo tik ant vienos lentynos gaminimas. Naudokite antrąją lentyną. Įkaitinkite orkaitę iki reikiamos temperatūros. Termostato lemputė išsijungs, kai orkaitė bus paruošta ir bus galima į ją dėti maistą.
 • Konvekcinis kepimas: Ši funkcija skirta mėsai ir pyragams su skystu įdaru (saldžiu arba aštriu) kepti ant vienos lentynėlės, o picą galima kepti ant vienos ar dviejų lentynėlių. Su šia funkcija maistas apkeps ir apskrus gražiai ir tolygiai. Kepant ant dviejų lentynėlių, sukeiskite indus vietomis per vidurį kepimo, kad maistas iškeptų tolygiau. Jei gaminate tik ant vienos lentynos, naudokite antrą lentyną. Norėdami kepti ant dviejų lentynų, kepkite ant 1 ir 3 lentynų. Įkaitinkite orkaitę iki reikiamos kepimo temperatūros ir įdėkite produktus į orkaitę, kai pasiekiama nustatyta temperatūra.
 • Kepintuvas: Žlėgtainių, kebabų ir dešrelių gaminimas ant grotelių; daržovių apkepų ir skrudintos duonos gaminimas. Maistą padėkite ant 4 lentynos. Kai ant grotelių kepate mėsą, naudokite riebalų surinkimo padėklą, kad į jį tekėtų gaminimo sultys. Jį padėkite ant 3 lentynos ir įpilkite apytiksliai pusę litro vandens. Pakaitinkite orkaitę 3–5 minutes. Gaminimo metu orkaitės durelės turi būti uždarytos.
 • TURBOKepintuvas: Didelių mėsos gabalų (kojų, jautienos ir vištienos kepsnių) kepimas. Maistą padėkite ant vidurinės lentynos. Naudokite riebalų surinkimo padėklą, kad į jį tekėtų gaminimo sultys. Jį padėkite ant 1 arba 2 lentynos ir įpilkite apytiksliai pusę litro vandens. Rekomenduojama gaminimo metu mėsą apversti, kad ji tolygiau apskrustų. Orkaitės iš anksto įkaitinti nereikia. Gaminimo metu durelės turi būti uždarytos. Kartu su šia funkcija galite naudoti sukamąjį iešmą (jei jis pateikiamas).
 • Atitirpinimas: Paspartinamas maisto atitirpdymas. Maistą padėkite ant vidurinės lentynos. Maistą palikite pakuotėje, kad nedžiūtų jo išorė.
 • TURBO Ventiliatorius: Gaminti maistą su traškiu pagrindu ir minkštu viršumi. Idealiai tinka kepti pyragus su skystu įdaru ir iš anksto neiškeptu pagrindu (pvz., vaisinius pyragaičius, slyvų pyragus, rikotos pyragus bei picas su daug priedų) vienoje lentynoje. Maistą padėkite ant antros lentynos. Prieš gamindami iš anksto įkaitinkite orkaitę. Ši funkcija taip pat idealiai tinka gaminti užšaldytus pusgaminius (pvz., picas, traškučius, štrudelį, lazaniją). Paisykite instrukcijų ant produkto pakuotės.
 • Priverstinio oro srautas: Keliems patiekalams, kuriems reikalinga ta pati temperatūra, ant dviejų lentynų gaminimas tuo pačiu metu (pvz., žuvis, daržovės, pyragaičiai). Šią funkciją galima naudoti įvairiems maisto produktams gaminti – maisto kvapai nepersiduoda iš vieno maisto į kitą. Jei gaminate tik ant vienos lentynos, naudokite antrą lentyną. Jei gaminate ant dviejų lentynų, naudokite 1 ir 3 lentynas; orkaitę iš anksto įkaitinkite.
 • Apačia: Naudokite šią funkciją, norėdami paskrudinti patiekalo apačią. Tokiu atveju rekomenduojama nustatyti 1-ą arba 2-ą kepimo lygį. Funkciją taip pat galima naudoti lėtam gaminimui, pvz., kepant daržoves ar mėsos troškinius, tokiu atveju rinkitės 2-ą gaminimo lygį. Orkaitės iš anksto įkaitinti nereikia.
Savybės
Brūkšninis kodas 8003437937965
Prekės kodas O-WHI-11283
Gamintojas Whirlpool
Montavimo tipas Nepriklausoma
Energijos klasė A
Orkaitės tipas Elektrinė
Talpa (litrais) 65
Konvekcija Yra
Grilis Yra
Teleskopiniai bėgeliai Yra
Aukštis, mm 595
Plotis, mm 595
Gylis, mm 542
Apšvietimas Taip
Atitirpinimo funkcija Taip
Orkaitės valymo sistema Katalitinis valymas
Ekranėlis Taip
Maksimali temperatūra, °С 300
Laikas Taip
Funkcijos 9
Stiklų skaičius durelėse 2
Laikmatis Taip
Termozona Ne
Valdymas Elektromechaninis
Garų funkcija Ne
Užraktas Taip
Garantija fiziniams asmenims, metai 2
Spalva Juoda

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
        įvertinimas: 5 / 90 balsai
Instrukcija yra prekės pakuotėje
Informacija
Teleskopiniai bėgeliai: Yra
Energijos klasė: A
Orkaitės tipas: Elektrinė
Gamintojas: Whirlpool
E-kaina
 • 201.00 €

Pristatymas 7 - 9 darbo dienų

Papildoma garantija
Užsakymo gavimo būdai:
Atsiimti nemokamai parduotuvėje Pristatymas su kurjeriu (9 €)

Panašios prekės

259.00 € 295.00 €

285.00 € 359.00 €

241.00 € 325.00 €

229.00 € 329.00 €

275.00 € 359.00 €

PirktiPigu.lt - Patikima elektroninė parduotuvė, kurioje buitinės technikos prekes galėsite įsigyti pigiau! Visada palankios kainos ir platus prekių pasirinkimas! Aukšta kokybė, patogus pristatymas, nuolaidos visą parą!

Internetinėje parduotuvėje www.pirktipigu.lt galite įsigyti buitinės technikos bei elektronikos prekių. Mes dirbame su žinomiausiais buitinės technikos gamintojais bei tiekėjais iš viso pasaulio, todėl klientams siūlome įsigyti tik kokybiškas ir naujas prekes.

Taip pat, prekes pristatome visoje Lietuvoje, o atsiskaityti galėsite pasirinkę lizingo paslaugą, internetinę bankininkystę, grynuosius pinigus arba banko pavedimą. Suteikiame prekių garantiją, jų draudimo galimybę bei garantijos pratęsimo paslaugą. Visada palankios kainos

Orkaitė WHIRLPOOL AKP 786/NB

Pridėjimo data: 2017-02-14

Žymos: orkaitės, whirlpool