8 521 99777
8 691 80008

Dulkių siurblys-Robotas SAMSUNG VR20H9050UW

Dulkių siurblio-Roboto Samsung aprašymas

Robotas-Dulkių siurblys SAMSUNG VR20H9050UW/SB

Neprilygstama siurbimo galia

Neįtikėtinai galingas dėl unikalios skaitmeninio inverterio technologijos, sukuriančios iki 60 kartų intensyvesnį siurbimą*. Didesnis būgno šepetys taip pat valo didesnį plotą ir rečiau įsipainioja pašaliniuose daiktuose.

Intensyvus ilgalaikis siurbimas

„CycloneForce“ stipri centrifuginė galia atskiria purvą ir smulkius objektus į išorinę kamerą. Tai padeda išlaikyti siurbimo galią ir sumažinti filtro užsikimšimą.

Išvalo dar daugiau

Turi platesnį šepetį'', todėl su mažiau judesių išvalo didesnį plotą. 311 mm pločio – tai yra maždaug 107 mm daugiau už įprastus 204 mm šepečius – užtikrina spartesnį ir švaresnį rezultatą.

Nuoseklus skenavimas

Patobulintas ir dar geriau veikiantis „FullView Sensor™“ jutiklis nuosekliai aptinka net siauriausias ar smulkiausias kliūtis** darbo zonoj. Mažiau „nematomų sričių", todėl robotas saugiai juda po kambarį ir geriau aplenkia kliūtis bei vietas, kuriose galėtų užstrigti.

Tiksliai ir švariai

„Point Cleaning™“ jutiklis nukreipia prietaisą į dulkinas vietas. Tiesiog pašvieskite prieš VR9000, ir jis sekdamas paskui spindulį valys paviršių, kuriuo juda.

Sklandžiai judantys ratukai

„Easy Pass™“ ratukai lengvai įveiks daugelį kliūčių, todėl prietaisas patikimai veiks, net jei jūsų nebus šalia. Dabar korpusas 15 mm pakeltas virš grindų, todėl mažiau tikėtina, kad prietaisas kur nors įstrigs.

Spartus ir veiksmingas valymas

Moderni „Mapping™ Plus“ sistema nustatys optimalų kelią, kad valymas būtų itin spartus. Su 10 jutiklių ir integruota skaitmenine kamera prietaisas susidarys jūsų patalpų žemėlapį ir apskaičiuos optimalų judėjimo maršrutą.

Valykite taip, kaip jums patinka

Iš 7 valymo režimų pasirinksite tinkamiausią įvairioms situacijoms. Rinkitės iš 4 valymo stilių (automatinis, taškinis, maksimalus ir rankinis režimas), 2 suplanuoto valymo režimų ir dulkių jutiklio režimo („Dust Sensor“).

Visada įkraunamas – automatiškai

Automatinio įkrovimo funkcija reiškia, kad nereikės jaudintis dėl to, kad prietaisas sustos pasibaigus elektros įkrovai. Kai energijos lieka nedaug, prietaisas automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės ir yra įkraunamas prieš tęsiant siurbimą.

Išraiškingos spalvos

Valymo patogumą ir džiugesį pabrėžia šviesios ir harmoningos „POWERbot VR9000“ spalvos. Rinkitės iš dviejų unikalių spalvų: stiprios ir išraiškingos vario („Airborne Copper“) bei energingos ir drąsios tamsiai mėlynos („Deep Blue“).

Geresnė virtuali apsauga

„Virtual Guard™“ apsauga sustabdo prietaisą, kad jis nevažiuotų ten, kur jūs nenorite. Tiesiog įjunkite ją mygtuko spustelėjimu ir nustatykite vietoje, kur stovi vertingi baldai ar miega naminiai gyvūnai, kad robotas ten nevažiuotų.

Viskas, ko tik reikia

Su papildomų priedų rinkiniu, kad galėtumėte pradėti iškart. Pridedama įkrovimo stotelė, nuotolinio valdymo pultas ir virtualios apsaugos, skirtos norimoms vietoms apsaugoti. Gausite net papildomų filtrų.

Dulkių siurblio SAMSUNG VR20H9050UW/SB ypatybės: 

 • Dulkių jutiklis
 • Baterijos įkrovimo indikatorius
 • Dulkių rinktuvo talpa​ 0.7 l
 • Plastmasinė dulkių rinktuvo talpa
 • Mikro filtras
 • Dulkių surinkimo indikatorius
 • Sauso valymo
 • Belaidis
 • Garantija 24 mėnesiai

Savybės
Brūkšninis kodas 8806086580823
Prekės kodas DS-SAM-9054
Gamintojas Samsung
Dulkių siurblio maišelio tipas Dulkių konteineris
Dulkių siurblio tipas Robotai
Dulkių rinktuvo talpa 0.700
Triukšmo lygis (dB) 76
Garų funkcija Ne
Maitinimo tipas Akumuliatorius
Dulkių jutiklis Taip
Atliekų tipas Sausas
Filtro tipas Mikro
Autonominio veikimo laikas, min 60
Pilnas įkrovimo laikas 160
Valymo norma (m / s) 0.3
Dulkių surinkimo indikatorius Taip
Baterijos krovimo indikatorius Taip
Garantija fiziniams asmenims, metai 2
Spalva Juoda

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
        įvertinimas: 5 / 90 balsai
Instrukcija yra prekės pakuotėje
Informacija
Dulkių siurblio maišelio tipas: Dulkių konteineris
Dulkių siurblio tipas: Robotai
Gamintojas: Samsung
Akcija
 • 445.00 €

  * Kaina, nuo kurios yra taikoma nuolaida, galiojo nuo 2017-06-28 iki 2017-07-05
  Pasiūlymas galioja dar: 2017-08-31

Pristatymas 7 - 12 darbo dienų

Papildoma garantija
Užsakymo gavimo būdai:
Atsiimti nemokamai parduotuvėje Pristatymas su kurjeriu (4 €) LP express terminalas (3 €) Omniva terminalas(3 €)

Panašios prekės

PirktiPigu.lt - Patikima elektroninė parduotuvė, kurioje buitinės technikos prekes galėsite įsigyti pigiau! Visada palankios kainos ir platus prekių pasirinkimas! Aukšta kokybė, patogus pristatymas, nuolaidos visą parą!

Internetinėje parduotuvėje www.pirktipigu.lt galite įsigyti buitinės technikos bei elektronikos prekių. Mes dirbame su žinomiausiais buitinės technikos gamintojais bei tiekėjais iš viso pasaulio, todėl klientams siūlome įsigyti tik kokybiškas ir naujas prekes.

Taip pat, prekes pristatome visoje Lietuvoje, o atsiskaityti galėsite pasirinkę lizingo paslaugą, internetinę bankininkystę, grynuosius pinigus arba banko pavedimą. Suteikiame prekių garantiją, jų draudimo galimybę bei garantijos pratęsimo paslaugą. Visada palankios kainos

Dulkių siurblys-Robotas SAMSUNG VR20H9050UW

Pridėjimo data: 2017-06-28
Kaina, nuo kurios yra taikoma nuolaida, galiojo nuo 2017-06-28 iki 2017-07-05

Žymos: dulkių, siurbliai, samsung