8 521 99777
8 691 80008

Dronas DJI Phantom 3 Advanced

Drono DJI aprašymas

Nepakartojami vaizdo įrašai iš oro

Su DJI Phantom 3 Professional įrašysite 4K formato vaizdo formate iki 30 kadrų per sekundę ir fotografuosite 12 megapikselių raiška taip aiškiai ir švariai kaip niekada anksčiau.

3-jų krypčių vaizdo stabilizatorius

DJI stabilizatoriaus technologija laiko kamerą idealiai tiksliai, nesvarbu kaip jus skrendate. 3-jų krypčių stabilizatorius leidžia daryti ilgesnio išlaikymo kadrus neprarandant ryškumo.

Gyvas HD vaizdas

Pamatykite pasaulį naujai iš 2 km aukščio* ir realiame laike. Tiesiog pajungite savo telefoną ar planšetę ir stebėkite visą savo skrydį gyvai 720p HD formatu. Šio formato vaizdas siunčiamas jums visiškai be atsilikimo ir trukdžių - leidžia jums padaryti geriausią kadrą ir patirti unikalų skrydžio valdymą.

"Lengva skristi" sistema

Su jūsų Phantom 3 Professional skrydžiai taps ženkliai lengvesni ir intuityvesni nuo pakilimo iki nusileidimo - viskas pilnoje kontrolėje, reagavimas į jūsų komandas, bet tuo pačiu patirsite visomis prasmėmis saugius ir stabilius skrydžius.

Saugumo ypatybės

Mes suteikiame specialų saugumą pradedantiems pilotams. Unikalus pradedančiojo režimas padės jums išmokti saugiai skristi ribotoje teritorijoje. Jūsų Phantom 3 Professional gali būti nustatytas skristi tik ribotu atstumu ir aukščiu nuo jūsų, apsaugojant jūsų Phantom automatiškai neleidžiant jam nutolti tik saugiu jūsų pageidaujamu atstumu.

Autopilotas be rūpesčių

Automatizuoti jūsų Phantom 3 Professional "Sumanaus skrydžio" sistemos nustatymai prieinami vienu mygtuko paspaudimu.

Automatinis pakilimas

Vienu paspaudimu DJI Pilot aplikacijoje paleisite variklius ir pakelsite Phantom į jūsų nustatytą pradinį aukštį. Dronas sklandys vienoje vietoje, kol jus pradėsite jį valdyti.

Automatinis sugrįžimas į namus

Jeigu yra ryšys su GPS, jūsų Phantom 3 prisimena tikslią vietą iš kur pakilo. Nesvarbu kur bebūtų jūsų skraidyklė, spustelkite mygtuką ir ji sugrįš atgal namo.

Apsauga nuo praradimo

Jeigu baterija senka arba jūsų Phantom 3 praranda ryšį su nuotoliniu valdymo pultu dėl bet kokių priežasčių - bepilotis automatiškai sugrįš į pakilimo vietą ir saugiai nusileis.

Pozicionavimo sistema skrydžiams patalpose

Skriskite patalpose, žemai prie žemės ir vietovėse, kur nėra pasiekiamas GPS signalas su pozicionavimo sistemos technologija. Vizualūs ir ultragarsiniai davikliai skanuoja atstumą iki žemės po Phantom 3 Professional tolygiam ir saugiam judėjimui.

Dedikuotas valdymo pultas pilnai skrydžio kontrolei

Pilnai kontroliuosite savo Phantom 3 Professional ir pasieksite dažniausiai naudojamas funkcijas tiesiai valdymo pulte. Su įmontuota DJI Lightbridge technologija, kuri atsakinga už visą ryšį į ir iš Phantom 3 Professional, turėsite pilną bepiločio valdymą beveik trigubai didesniu atstumu nei ankstesnėse Phantom versijose - iki 2 km.

Galinga mobili aplikacija

Visa galia jūsų pirštų paspaudimuose. Pilnai kontroliuokite kamerą ir keiskite visus skrydžio nustatymus jūsų mobiliame įrenginyje. Plius:

  • Automatine vaizdo tvarkykle suredaguosite jūsų geriausius įrašus per kelias sekundes
  • Galimybė vykdyti gyvas jūsų skrydžio transliacijas tiesiai į YouTube, kurias galės matyti visi
  • Žemėlapyje visą laiką seksite savo Phantom 3 Professional buvimo vietą.
  • ​Intuityvi vartotojo sąsaja pilnam kameros valdymui ir skrydžio nustatymams
  • Ir dar daugiau visko​

Protinga baterija

Daugiau voltažo, daugiau energijos ir galios suteiks jums ilgesnius skrydžius. Ši patobulinta skrydžio baterija turi integruotus sensorius ir ryškius LED diodus, kurie realiu laiku suteiks jums informaciją apie galios likutį baterijoje. Jūsų Phantom 3 Professional nuolat kalkuliuoja jo buvimo vietą nuo jūsų ir kiek energijos jam reiki sugrįžti, taigi jus visada žinosite kiek dar galite skristi ir kada laikas pakrauti bateriją.

*Maksimalus aukštis testuotas atviroje erdvėje laisvose nuo skrydžių, gali būti ribojama dėl nacionalinių reguliavimų.

Dronui DJI Phantom 3 Professional tinka:

 

 

Savybės
Prekės kodas D-DJI-112360
Gamintojas DJI
Megapikseliai, Mpx 12.4
Baterijos talpa, mAh 4480
Maksimali foto rezoliucija 4000 x 3000
Greitis, m/s 16
Maksimali video rezoliucija 4096 x 2160
Maksimalus aukštis 6000
Sensoriaus dydis 1/2.3
GPS Taip
Išlaikymas, sek 8 - 1/8000
Atminties kortelė Micro SD
USB Taip
Optika FOV 94° 20 mm (35 mm format equivalent) f/2.8, focus at ∞
Kameros jautrumas (ISO) 100 - 3200
Nepertraukiamas fotografavimas, kadrai / s 3/5/7
Distancinis valdymas Taip
Garantija, metai 2

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
        įvertinimas: 4.9 / 83 balsai
Instrukcija yra prekės pakuotėje
Informacija
Greitis, m/s: 16
Maksimali foto rezoliucija: 4000 x 3000
Gamintojas: DJI
GPS: Taip
Kaina:
  • 759.00 € 1,199.00 €

Pristatymas 7 - 14 darbo dienų

Papildoma garantija
Užsakymo gavimo būdai:
Atsiimti nemokamai parduotuvėje Pristatymas su kurjeriu (4 €) LP express terminalas (3 €) Omniva terminalas(3 €)

Panašios prekės

45.95 € 49.99 €

PirktiPigu.lt - Patikima elektroninė parduotuvė, kurioje buitinės technikos prekes galėsite įsigyti pigiau! Visada palankios kainos ir platus prekių pasirinkimas! Aukšta kokybė, patogus pristatymas, nuolaidos visą parą!

Internetinėje parduotuvėje www.pirktipigu.lt galite įsigyti buitinės technikos bei elektronikos prekių. Mes dirbame su žinomiausiais buitinės technikos gamintojais bei tiekėjais iš viso pasaulio, todėl klientams siūlome įsigyti tik kokybiškas ir naujas prekes.

Taip pat, prekes pristatome visoje Lietuvoje, o atsiskaityti galėsite pasirinkę lizingo paslaugą, internetinę bankininkystę, grynuosius pinigus arba banko pavedimą. Suteikiame prekių garantiją, jų draudimo galimybę bei garantijos pratęsimo paslaugą. Visada palankios kainos

Dronas DJI Phantom 3 Advanced

Pridėjimo data: 2016-09-04

Žymos: dronai, dji